Introductie tot Luco en Rubberen Blokken
Met Luco kun je ontelbaar verschillende bouwwerken maken. De houten blokken en plankjes zijn getest in heel Europa en we hebben zeer goede reacties gekregen van kinderdagverblijven en scholen. Een van de doelen van het LUCO toys team is om duurzame producten te ontwerpen en verkopen, maar ook te kiezen voor duurzamere partners en toeleveranciers, bijvoorbeeld op het gebied van vervoer. Voor het materiaal van onze blokken gebruiken we duurzaam hard hout. Daarbij denken we dat op den duur wellicht de wetgeving omtrent plastic speelgoed wordt veranderd, en net zoals bijvoorbeeld wegwerp bekertjes, rietjes en Coca-Cola flessen op den duur vervangen moet worden door duurzamer materialen zoals bioplastics of hout. Je kunt de trend maar beter voor zijn!
Rubberen blokken zijn het ideale zintuiglijke speelgoed voor je kleintje, ontworpen voor de veelzijdige ontwikkeling van het kind vanaf 6 maanden. Elk blokje is gemaakt van zacht, prettig rubber dat volledig veilig, niet-toxisch en bestand tegen dagelijks gebruik is. Rubberen educatieve blokken brengen plezier en leren samen. Op elke zijde van het blokje vind je verschillende structuren, zoals cijfers, texturen, reliëfdiertjes en geometrische patronen die aanraking en ontdekking stimuleren. Elk blokje heeft speciaal ontworpen uitstulpingen en uitsparingen, waardoor ze met elkaar kunnen worden verbonden, tot torens kunnen worden gestapeld en gecombineerd, wat logisch denken en geduld ontwikkelt. Spelen met de blokken stimuleert de ontwikkeling van de fijne motoriek, oog-handcoördinatie, concentratie en geheugen. Met behulp van kleuren en patronen leert het kind geleidelijk basiskleuren, cijfers en eenvoudige vormen herkennen.

Verschillende Soorten en Maten Blokken
Luco Large: Een Uitbreiding voor Bestaand Speelgoed
Luco large past op Kapla, Bblokken, Keva plankjes. Het is groter in formaat dan Luco medium. Luco large is geschikter voor de leeftijd 2 plus en voor de kinderdagverblijven en lagere schoolklassen, die bijvoorbeeld al Kapla hebben. Dit is een perfecte aanvulling en verbetering van leermiddelen. Werkt u voor een kinderdagverblijf of op een school, misschien bent u wel een oppasmoeder of vader? We raden dan aan om de 72 stuks Luco large aan te schaffen. Vooral als u bijvoorbeeld al Kapla heeft.
XXL Softbricks: Een Veilig Alternatief
Dit product is een perfect alternatief voor de LEGO Soft blokken. Ze zijn namelijk identiek aan de blokken van Lego: ze zijn gemaakt van exact hetzelfde materiaal, hebben dezelfde afmetingen en zijn met elkaar te combineren. Met deze vrolijk gekleurde xxl softbricks kunnen kinderen grote figuren, muren, torens etc. bouwen. Deze reuze stenen zijn ideaal voor de kinderopvang (kinderdagverblijf en peuterspeelzaal), speel-o-theken, de basisschool en de VSO, TSO en BSO. Ook voor de binnenspeeltuin, camping en openbare speelhoek zijn deze Soft blokken ideaal.

Materiaal en Ontwerp van Zachte Blokken
Deze zachte blokken zijn gemaakt van een uniek en gepatenteerd foam materiaal. Het lijkt op een soort van rubberachtig materiaal waardoor de blokken enigszins buigzaam zijn maar wel voldoende sterk om er reuze grote bouwwerken van te maken. Deze grote zachte blokken zijn uitgevoerd in 5 nordic tinten: geel, blauw, groen, grijs en roze. Er zijn ook een aantal stenen met oog en mond decoraties zodat de kids levensgrote poppen en figuren kunnen bouwen die net zo groot zijn als zij zelf.
Een voordeelset bestaat uit niet minder dan 100 zachte foam blokken. Kinderen kunnen hier mooie creaties mee bouwen: van dieren tot meubelstukken en van figuren tot grote bouwwerken. De mogelijkheden zijn werkelijk eindeloos. Een super veilig product tegen een aantrekkelijke prijs. U kunt deze reuze blokken online eenvoudig bestellen. Vandaag kopen, betekent in principe de volgende werkdag al geleverd op uw locatie. Met gratis bouwvoorbeelden boekje. Deze zachte blokken set is voorzien van een leuk boekje met heel veel mooie bouwvoorbeelden. Leuk ter inspiratie! Afmetingen: 19 x 9,5 x 7 cm.
Veiligheid en Certificering
Soft blokken beschikken over alle veiligheidscertificaten (bijv. CE-markering). Dit garandeert dat het speelgoed voldoet aan de strengste Europese normen voor veiligheid en gezondheid.
Meer dan Alleen Bouwblokken: Speelparadijzen met Foam
Spelen is nog veel leuker met foam blokken speelgoed! Bouwstenen, speelkussens en zitjes: je kunt het zo gek niet bedenken of Marjo heeft het. Met deze zachte blokken kunnen kinderen veilig klimmen en klauteren. Dit kindvriendelijke speelgoed is ideaal voor elk kinderdagverblijf. Dankzij de losse foam blokken kun je zelf een prachtig speelparadijs creëren, helemaal naar jouw wens.
Ballenbakken en Zitjes
Wie heeft vroeger nu niet ‘gezwommen’ in een bak vol kleurrijke plastic ballen? Ballenbakken zijn er in allerlei soorten en maten. Van een rechthoekige bak die perfect in een hoek past tot een grotere variant voor meer ruimte. Deze zijn verkrijgbaar in maar liefst dertien verschillende kleuren. Rood, blauw, geel, groen, paars, grijs of zelfs roze: er is voor ieder wat wils. Er zit ook een soft foam glijbaan aan vast, zodat de kids al glijdend uit de ballenbak kunnen komen. Natuurlijk moet de ballenbak nog wel gevuld worden met plastic ballen. Kies bijvoorbeeld voor de gele, groene of rode ballenbak ballen.
Maak de inrichting van het kinderdagverblijf helemaal af met één van onze vrolijke, kindvriendelijke foam zitjes. Stilzitten was nog nooit zo leuk en comfortabel dankzij het zachte foam blokken speelgoed. Neem bijvoorbeeld een schommelstoel in de vorm van een auto, of kies voor een ander vervoersmiddel zoals een trein of brandweerauto. Er zijn ook diverse zitjes in de vorm van een dier, zoals een krokodil, leeuw of olifant. Deze veilige en stabiele zitjes zijn gemaakt van hoge kwaliteit foam, zodat ze lang meegaan. Ze moeten natuurlijk wel bestand zijn tegen de klim- en klauterpartijen van de kids.

Klim- en Klauterparadijzen
Stimuleer de motorische vaardigheden van de kids met ons foam blokken speelgoed. Met de handige losse foam blokken van Marjo speelgoed kun je je eigen klim- en klauterparadijs maken. Kies bijvoorbeeld voor een klimmuur, een tunnel en een brug. Houd de balken bij elkaar met de verbindingsstukken. Maak de creatie af met één van onze foam trappen. Alle onderdelen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, zodat je het speelparadijs helemaal naar wens kunt maken. Wil je het klim- en klauterparadijs nóg leuker maken? Voeg dan een speeldeken toe. Zo kunnen de kinderen spelen en leren tegelijk! De kubussen worden geleverd in een handige tas, zodat je ze gemakkelijk weer kunt opbergen. Het enige wat nu nog mist is een mooi kussen om op te zitten.
Geef het kinderdagverblijf een make-over met het foam blokken speelgoed van Marjo. Heb je een keuze kunnen maken? Plaats de producten in je winkelwagentje en reken af. Voor je het weet, heb je het speelgoed binnen.